KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 7954216
nr 795 4216
Färgetsning
Susanna Nessim, osignerad, Ur samlingen 15 konstnärer 30 konstverk, motivets mått: 30 x 21
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 december 2012
kl 17:41:28
3/12 12:19:55